Co pro vás chystáme?

V Bílé vráně vám pravidelně přinášíme výstavy, přednášky, koncerty a dalši akce. Snažíme se také pozvednout komunitní život v dosud zanedbávané ulici Ve Smečkách.

Bílá vrána může být místem i pro vaši prezentaci. Pokud něco umíte, chcete něco předvést, někoho oslovit, je to prostor právě pro vás. Pro více informací kontaktuje provozní kavárny Lenku Jilemnickou, (tel: 777 913 411, e-mail: provozni@kavarnabilavrana.cz), nebo kolegyni z PR, Kláru Šuhajovou. (tel: 777 913 533, e-mail: pr@pohoda-help.cz).

Návštěvou našich akcí podpoříte kavárnu Bílá vrána, která zaměstnává lidi s mentálním postižením již více než 11 let.

Zažít Smečky jinak 2023

Pouliční koncerty, workshopy, přístup na jindy uzavřená místa, výstavy, možnost prohlédnout si policejní auto nebo prohlídka zákulisí divadla Studio DVA - takový bude třetí ročník akce Zažít Smečky jinak. Pojďte se s námi přesvědčit, že Smečky nejsou jen o drogách a prostituci a zažít s námi skvělý den plný zábavy v rámci festivalu Zažít město jinak. Těšíme se na vás

Naši kavárníci se znevýhodněním pro vás pečou podle svých vlastních receptů!

V Bílé vráně zaměstnáváme lidi s mentálním znevýhodněním. A naši kavárníci pro vás každý týden pečou zákusky podle svých vlastních receptů!

Pečení je moc baví a srdečně vás zvou, abyste přišli ochutnat. Tak doražte, udělá jim to velkou radost.

Návštěvou podpoříte naše kavárníky se znevýhodněním a jejich dlouhodobé zaměstnávání.